Do it for everyone who said you couldn´t.

Květen 2016

Nesnáším se!

31. května 2016 v 21:08
Ahojte zlatíčka,
včera jsem nepsala, protože mi bylo blbě. Děsně blbě! Už od pátku jsem se necítila zrovna nejlíp, protože jsem moc nejedla (teda na mě to bylo málo). A vždycky večer už mi bývalo zle, ale včera to byl masakr. Dala jsem si čoko mono, což asi nebyla nejlepší volba. Zbytečně jsem se trápila. Ale zatla jsem zuby a dotáhla to do konce. Ve škole bylo ještě všechno dobrý, ale došla jsem domů dost slabá, a tak jsem celé odpoledne proležela. Protože mě bolela i dost hlava (trpím migrénama), tak jsem i na chvilku usla. Ale pak jsem musela vstávat, protože jsem musela někam jít. A furt se to zhoršovalo. Chtělo se mi zvracet a byla jsem slabá. Kdybych tím včerejším autobusem musela jet ještě o zastávku déle, tak bych se tam asi boblila...No nepřála bych to i tomu největšímu nepříteli. A s tím souvisí další věc. Někomu jsem o tom mojem hubnutí vše řekla. Ze začátku jenom něco,ale v sobotu jsem to už nedávala a vyklopila jsem to všechno. Včera jsem jí o tom, že mi není dobře říkala taky. Nechci to nějak rozvádět, ale byla jsem moc ráda za tu pomoc. Jenže dneska mě to nějak přešlo a už zase nechci jíst. Bylo mi o něco líp a chci pokračovat v hubnutí dál. Snad mi to přesvědčení vydrží ;)
Ráno mi bylo furt dost blbě,tak jsem musela svačit, jinak bych to v té škole asi nevydržela :/ navíc jsem měla dneska trénink, tak jsem potřebovala mít o něco více energie...

31.5.
Snídaně: nic
Svačina: půlka pletýnky se šunkou,dresingem a okurkou
Oběd: špecle s paprikovou omáčkou
Svačina: nic
Večeře: pět cherry rajčat, dvě ředkvičky

Nechtěla jsem už večeřet, ani jsem neměla zas tak velký hlad, ale slíbila jsem, že si něco dám...

Nějak na mě přišla depka -_- nic se vlastně ani tak nestalo, jenom mě zaskočil jeden telefonát a od té doby se mi chce brečet(ale nemám na to sílu)....navíc jak mamka přišla domů, tak po mě začala křičet a to mi taky moc nepřidalo :/
Nevím co vám teď k tomu napsat, mám v hlavě úplně prázdno...tak to asi nějak ukončím otevřené a doufám, že mě to brzo přejde...
Mějte se krásně :)

Konečně mi je dobře...

29. května 2016 v 13:23
Ahojte krásky,
včera jsem se měla po dlouhé době fajn. Sice jsem měla doma plno uklízení a pohádala jsem se s přítelem, tak nakonec dopadlo všechno dobře. Jela jsem za ním a nakonec jsem tam i spala. Prostě co dodat. S jídlem jsem se celý den držela, a i když mi nebylo zrovna dobře, tak jsem to zvládala dobře. Ale pak se to profláklo a musela jsem sníst něco na večeři, i když jsem nechtěla...Prostě jsem musela, jinak to nešlo. Tak jsem se snažila to ukecat na něco relativně lehkého a zdravého.

28.5.
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: trochu bramborového guláše s chlebem
Svačina: nic
Večeře: mozarella s rajčetem

Nj, té večeře je škola, ale tak co už...

29.5.
Snídaně: rohlík s mlíkem
Svačina: nic
Oběd: špagety carbonara, pár bonbónů
Svačina: ?
Večeře: ?

Tím že jsem byla u toho přítele, tak jsem ráno musela jíst ať už jsem chtěla nebo ne. Ale bylo to dobré. Nikdy jsem nic takového podobného nejedla. Rohlík rozkrájený na kousky zalitý mlíkem. Ta kombinace mi připadala šílená, ale bylo to fakt moc dobré ;) a fakt mě to zasytilo, takže si to asi začnu dělat častěji.
Po obědě jsem si dala pár bonbónů, protože to už fakt nešlo. Ségra měla jmeniny a tak dostala plno sladkostí a rodiče toho poslední dobou v obchodě taky nějak moc kupují, tak máme plný šuplík sladksotí. I já jsem dostala čoko bonbóny a čokoládu, což jsem zvědavá, jak tomu odolám. Vidím to v pondělí na čoko dietu ;)

Zase jsem zhubla! Vážím 56 kg. Měla bych být za to ráda a skákat až na strop, ale nějak nic. Prostě mě to vůbec netěší. Je to to,co jsem celou dobu chtěla, ale zase na jednu stranu si říkám, jestli to už nepřeháním :/ dala jsem do toho všechno a zhubla jsem, všichni si i toho všimli, jenom že asi není nejlepší jakým způsobem jsem toho dokázala. Radši kdybych jedla zdravěji a o to více cvičila, ale tohle. Jenže nejsem schopna vydržet dlouhodobé diety a tohle byla ta nejrychlejší cesta. No nevím...ale příjde mi, že už mi to všechno nějak přerostlo přes hlavu a že se nezabývám ničím jiným, než hubnutím. V jednom kuse myslím na jídlo a překecávám se, ať nic nejím. Je to těžké. Navíc jsem čím dál tím slabší a bývá mi blbě, i když si pak něco trochu dám...
No bude to ještě těžké rozhodování...ale i když jsem vcelku spokojená s tím, jak teď vypadám, už nejsem schopná s tím přestat :(

Co vy, jak se daří vám?

Jsem doma :)

28. května 2016 v 8:42
Zdravím,
konečně jsem doma! Jako bylo fajn, ale stačilo mi. Nějak extra mě to na vodě fakt nebavilo... S jídlem to je takové všelijaké. Ráno jsem se vždycky držela, ale odpolko jsem to většinou pokazila :/ naštěstí jenom v úterý a středu. Večer jsem vždycky snědla plno sladkostí a chipsů :( ale od čtvrtka jsem se zase držela ;) bohužel jídelníčky se už moc nepamatuju, kromě pátku ;)

27.5.
Snídaně: čínská nudlová polívka
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: nic

Za ten jídelníček jsem strašně ráda, ještě nikdy se mi tak dobře nevedlo ;) i když včera už mi bylo večer dost blbě :( Dneska jsem ještě nic nejedla a už mi je dost blbě a jsem hlavně slabá, tak jsem vážně zvědavá, jak to do oběda vydržím :/ ale zbytečně si to nechci kazit.
V pátek jdu na něco jako vyšetření ohledně hubnutí a nehodlám se nechat překecat, ať přestanu, proto tenhle týden musím být dost odhodlaná, ať tomu dokážu odolat ;)
Mějte se,večer se jeětě ozvu ;)

Pomóóóc :(

24. května 2016 v 15:23
Ahoj,
dneska jenom stručně,jelikož jsem na té vodě,tak musím psát z mobilu. NEBAVÍ MĚ TO TU!! Tak moc jsem se sem těšila,ale je to nuda :\ to věčné pádlování mě ubíjí. Voda teče dost pomalu,tak se tak nehorázně nadřeme a já to fakt těžce nedávám. Snažím se jíst co nejméně,ale někdy už potřebuju energii,tak jím i dóóóóst nezdravé a tučné jídla :(..dneska ale moc nejezdíme a jenom chodíme po městě,tak vynechávám i oběd ;)

22.5.
Snídaně: bílý jogurt s medem
Svačina: nic
Oběd: řízek s chlebem
Svačina: nic
Večeře: řízky s chlebem

23.5
Snídaně: párky s chlebem
Svačina: nic
Oběd: makovec (kousek)
Svačina: musli tyčka
Večeře: téstoviny se sýrem a kečupem

Dnešek ješté zapisovat nebudu, kdyžtal jindy až zase budu mít čas ;)
Držte mi palce,ať to tu přežiju.
Mějte se zlatíčka :*

Bude to těžké...

21. května 2016 v 14:16
Ahoj,
tak dneska je poslední den, co jsem doma a pak odjíždím na týden pryč. Vracím se až v pátek, takže tu celý týden nebudu mít možnost psát, ale pokud aspoň někde v campu chytnu wifi, tak se kouknu na vás ;) Na jednu stranu se tam strašně moc těším, ještě jsem na podobné akci nebyla, ale zase se bojím, že se tam nebudu umět v jezení ovládat. Přece jenom budu s kámošema od rána do večera a ti se rozhodně v jídle omezovat nebudou, když to navíc bude fyzicky náročné. No uvidíme. Hubnout spíše nehodlám, protože by asi nebylo zrovna nejrozumější být v tu dobu slabá, takže hlavním cílem asi bude si tu váhu udržet. Snad se mi to povede ;) Byli jsme totiž s mojí dvojičkou nakupovat, a upřímně, co si chcete s sebou pod stan za jídlo brát, že :/...Samé instantní blbosti a plno sladkostí a chipsů na večer...no co vám budu povídat. Ovládnout se asi úplně neovládnu, ale aspoň nějak s rozumem bych si něco mohla dát. Bude to těžké!
Byla jsem si dneska obarvit vlasy, protože jsme se tak s kámošema všichni domluvili a mám z toho ohromnou radost. Asi si začnu barvit vlasy i normálně :3 Teď to mám jenom smívatelnou barvou, jelikož jsem se rozhodli jít všichni na modro, tak normální barvou by to asi nebylo úplně ono :D
Pak jsem si zajela do vedlejšího města, protože to tam mám strašně ráda a zašla jsem se projít po parku, když už je dneska tak krásně. A konečně jsem si s někým o celém hubnutí promluvila. Sice jen tak okrajově, protože nebylo moc času a já jsem v tu chvíli neměla odvahu to celé vybalit na rovinu, to možná časem :) Ale jsem za to každopádně ráda, aspoň už na to nejsem sama ;)

Z dneška mám celkově zatím dobrý pocit. Jelikož jsem se včera celý den držela a až večer jsem se zas tak přecpala, řekla jsem si, že jdu dneska do toho naplno. Když je to teda ten poslední den doma. Problém však je, že jsem musela sníst celý oběd, tím že jsem doma. Ve škole se snažím tolik nepřecpávat. Proto jsem od rána nejedla, ať nějaké ty kcal ušetřím na oběd. A dobře jsem udělala, jelikož mi toho mamka zase tolik naložila. Jedla jsem totiž kdysi dost, tak je na to zvyklá. A navíc si včera všimla, že jsem dost zhubla, tak si myslím, že mi ještě schválně přidala :/

Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: bramborový salát s řízky (jeden kuřecí a druhý rybí)
Svačina: ??
Večeře: ??

Doufám, že to dneska zvládnu a už nebudu jíst. Ale kdo ví, do večera je ještě daleko. Po obědě jsem si chtěla dát něco sladkého, už jsem se pro to i natahovala, ale uvědomila jsem si co to sakra dělám??...zase bych toho litovala a to nechci...

Budu se muset jít pomalu balit, ať už to mám z krku, jelikož mě to vždycky tak děsně nebaví :(
Večer si půjdu přečíst vaše články, protože ze včerejška jsem už všechny přečetla a zatím nic nového není :D :D
Mějte se tu ten celý týden krásně a všem přeju hodně štěstí :) držte se kočky :*
Chiara

Poděkování

20. května 2016 v 18:20
Ahoj holky,
v první řadě bych vám chtěla všem poděkovat za úžasnou podporu. I když mám hlad nebo jenom na něco chuť, tak rychle utíkám na vaše blogy, abych se motivovala a vydržela to. Někdy se mi na vaše články nechce odpovídat, za to se omlouvám, někdy prostě fakt nemám náladu. Ale snažím se to vždycky dohnat, až jsem na tom líp.
Dneska neříkám že by to bylo úplně nejlepší, ale držela jsem se. Po tréninku jsem ale přišla a narvala do sebe plno sladkostí. Za to se moc stydím :( ale nebylo to tak, že bych měla hlad nebo chuť, ale moje tělo si to už prostě žádalo. Za ten týden jsem fakt vyčerpaná. Hubla jsem o sto šest... Dokonce jsem se před chvilkou vážila a už mám zase o kilo míň :3 57 ;)
Akorát mám trochu problém. Všichni si toho všímají, že jsem dost zhubla, protože už to jde asi fakt vidět. Já osobně jsem za to velice ráda, ale mám kvůli toho dost dusno. Už i mamka do mě rýpe a to bylo až do teď v pohodě :( A co je nejhorší, všimly si toho i moje trenérky a začaly si mě dobírat -_- jako ony to myslí dobře, ale přišlo mi, že se na mě dívají přes prsty :/ už jak jsem vážila 60 kg, tak na mě závodní šaty plandaly (šili mi je, když jsem vážila 66)...prostě furt narážely na to, že jestli to tak půjde dál, tak že už nebudu v zimě ty tréninky ani zvládat a že už jsem fakt vychrtlá.. Byla bych ráda za váš názor... Ale proč to vůbec v takové souvislosti řeším? Je to přece pro Ana blog a jde právě o to,abych hubla :D

Snídaně: houska se šunkou, čokoláda
Svačina: nic
Oběd: pečené kuřecí stehno na zelí s noky, pár bonbónů a čokoláda
Svačina: nic
Večeře: bramborový salát s houskou, müsli, bílé kaštany

Tak moc se za to stydím, ale už to nešlo :(
Pořád bojuju s tím, jestli to mám jedé osobě (které opravdu věřím) říct, protože mi to přerůstá už přes hlavu :(
Mám vás všechny moc ráda, držte se zlatíčka :*
Chiara <3

19.5.2016

19. května 2016 v 17:10
Ahojte holky,
konečně jsem doplnila jídelníčky z úterý a středy. Jak už jsem psala, tak jsem včera moc nejedla a nebylo mi zrovna nejlíp, ale nějak jsem to zvládla. Snažila jsem se včera večer už moc nejíst, ale nevydržela jsem to. Neříkám, že bych se nějak přejídala, to fakt ne. Ale nemohla jsem se najíst jen tak, abych zahnala hlad, ale prostě jsem se potřebovala najíst tak, abych byla plná (ten pocit jsem potřebovala). Nacpaná jsem ale nebyla. Snědla jsem plno chleba, neříkám, že to je zrovna zdravé a bez kalorií, ale přišlo mi to lepší, než sníst něco sladkého.
Dneska jsem chtěla zase jíst méně, ale asi se se mnou ještě ze včerejška táhl ten hlad. Tak jsem musela jíst o něco víc, i když dneska nebudu mít žádný pohyb.

Snídaně: trochu ovesné čoko kaše
Svačina: zbytek kaše a müsli tyčinku
Oběd: kuřecí vývar s knedlíčky, šišky s mákem, rajská omáčka se špagetami = od všeho jsem měla trochu ;)
Svačina: nic
Večeře: ??

Ráda bych už dneska nejedla, protože s dnešním jídelníčkem nejsem zrovna na dvakrát spokojená, ale uvidíme...
Nevím jestli to je tím včerejškem, že jsem moc nejedla, ale dneska jsem taky nějaká slabší, i když jsem toho zrovna nejméně nesnědla. A měla jsem dneska i dost hlad a bylo mi z toho tak špatně, což teda nechápu.
Byla jsem dneska s taťkou v obchodě a měli tam nějaké nové bramborové housky, tak jsem neodolala a jednu jsem si vzala, protože mě to tak lákalo :/. To samé se šunkou-už jsem jí dlouho neměla :(. Koupil mi i na zítřek do školy angličák, což fakt není dobré, ale protestovat jsem nemohla, jelikož by se mě zase vyptával. Na snídani mi koupil loupák, což je taky špatně :( zítra mám sice v plánu snídat, protože budu vstávat dost brzo a oběd budu mít zase později, ale tohle bych asi neměla :( Spíše jsem myslela, že bych si dala jenom jogurt nebo výjimečně müsli (i když to bych taky neměla)...
Z čeho mám ale radost je cc zero, úžasně mi to zahání hlad, tak bych možná bez té večeře mohla vydržet ;)

Zítra jsem pozvaná na oslavu, tak snad tam nebude moc jídla, jelikož jdeme jenom na bowling, ale kdo ví. Každopádně se tam ale těším, aspoň se odreaguju. Už to potřebuju po tom období co teď mám :/
Taky zítra budu mít těžký trénink, tak mi držte palce, ať to nějak zkousnu ;)
Chystám se jít taky nakupovat, jelikož jedeme na vodu (jak už jsem psala), tak se budu snažit vybrat co nejlépe, ať toho nemám moc nezdravého ;)

Chtěla jsem se vás zeptat, je lepší místo třeba světlého pečiva jíst knäckebroty? A co si myslíte o müsli tyčinkách? Děkuji za radu ;)
Za chvilku jdu zase pryč, ale až se vrátím, tak se kouknu, jak se daří vám ;)
Pa, Chiara


18.5.2016

18. května 2016 v 14:09
Ahojte,
dneska se mi daří překvapivě dobře, ZATÍM! Tak snad to tak i zůstane ;)
Mám dneska odpolko zase trénink a moc jsem nejedla, tak jsem trochu lsabá a nevím, jak to zvládnu....nechci si pokazit jídelníček, ale zase na druhou stranu nevím, jak bych to zvládla :/

Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: zeleninový salát s kuřecím popcornem+rohlík (ale bylo toho fakt málo a i tak jsem to nesnědla)
Svačina: nic
Večeře: rajčata s mozarellou, plno chleba

Nemám teď už moc času, jenom jsem rychle chtěla napsat aspoň jídelníček a večer se kdyžtak ozvu ;)
Papa

Druhý dech

17. května 2016 v 14:50
Ahojte krásky,
myslím, že jsem tu svou "krizi" přešla. Je mi teď líp a mám novou sílu jít dál. Nevzdám to!! Mám už toho hubnutí sice dost, ale kdybych nehubla dál, asi bych nebyla šťastná. Takže i když to bude těžké, tak se budu snažit to co nejdéle vydržet...
Měla jsem toho tolik, co jsem vám tu chtěla napsat, ale od včera jsem to nějak zapoměla :D no nevadí..
Po víkendu jsem byla trochu na prášky z toho, co jsem snědla, a tak jsem si dala čoko dietu(zhubla jsem 0,5 kg). A od včerejška jsem zase začala chodit na tréninky, i když zdravotně na tom nejsem ještě zrovna nejlíp, ale co už ;)

Jídelníček 17.5.2016
Snídaně: nic
Svačina: půlka pletýnky se šunkou, sýrem a okurkou
Oběd: trochu kuřecího vývaru, grenadýr
Svačina: nic
Večeře: vaječina, chleba, rajče

Dneska mám opět trénink, takže to bude zase makačka :/

Je mi sice líto, že jsem si dala svačinu, protože jsem měla v plánu vydržet nejíst až do oběda. Ale nešlo to. Už od večera jsem měla dost hlad a oběd jsem dneska měla později, než obvykle, tak jsem to prostě nevydržela :/

Příští týden jedu se třídou na vodu a nevím, jak to mám udělat, abych náhodou zase nepřibrala. Nemáte nějaký nápad? :O
A napadlo mě, že až bude venku trochu tepleji, tak bych vyzkoušela zmrzlinovou dietu, ale o té moc nevím, tak jestli někdo jo, budu ráda za rady ;)

A jak se daří vám? :)
Vaše Chiara

Nezvládám to...

15. května 2016 v 11:36
Ahojte zaltíčka,
je mi líto, že jsem tu nenapsala dříve, ale nešlo to. Neměla jsem zrovna nejlepší náladu a i když jo, neměla jsem čas nic napsat. Momentálně jsem na tom s anou (teda s tou mojí verzí any) dost blbě. Až do pátku se mi dařilo, měla jsem čtvrtek a pátek čoko dietu a zhubla jsem aspoň to jedno kilo. Ale v sobotu už jsem to nějak nevydržela, takže ZP...tak hodně jsem toho už dlouho nesnědla Ani už jsem neměla hlad, víceméně jsem už byla i nacpaná, ale nedalo se to zastavit. A dneska to je obdobné :(...

Před týdnem jsem měla depku, a už jsem myslela, že je to konečně za mnou, ale vrátilo se to...příjdu si na nic...jakobych už neměla sílu jít dál. Ono se v podstatě nic ani nestalo, ale ve škole mě to už nějak nebaví,nejde o ty lidi tam, ti jsou v klidu, ale už se mi tak nechce učit... nějak nemám náladu na nikoho a na nic...Doma to mám teď dobrý, i s přítelem je to momentálně fajn, ale přesto nejsem šťastná...jakoby mi něco chybělo...vím ale, že mi jedna osoba moc chybí a nejsem schopna s tím cokoliv udělat...možná i to je důvod, nevím...

Včera jsem už byla v takové náladě, že jsem chtěla to hubnutí vzdát, ale dneska to vidím naštěstí jinak, i když už jsem mi do toho tak nechce...totálně mi chybí nějaká motivace a podpora...vím, že mám vás, a vy se mi vždycky snažíte pomoct, ale potřebovala bych nějakou "nezasvěcenou" osobu, díky které bych věděla, že to zvládnu, a že stojí za mnou...
Přemýšlela jsem, jestli to mám někomu říct, ale nevím jestli to je dobrý nápad, jestli by mě pak za to neodsuzovali...co myslíte,jaký je váš názor na to? Protože já už vážně nevím, jak dlouho to ještě vydržím...

Čoko dieta
Jak už jsem psala, držela jsem ji ve čtvrtek a pátek. Zhubla jsem 1 kg. Není to sice zas tak moc, ale i za to jsem byla ráda. Přece co bych chtěla, když jsem do sebe cpala čokoládu že :D.. Dopolko se to vždycky dalo, to jsem na tu čokoládu měla i chuť, ale k večeru už se to nedalo. Chtělo se mi zvrtacet a byla jsem děsně slabá a totálně vyřízená. Ale vzdát jsem to nechtěla, když už jsem s tím začala ;)...Přemýšlím, že bych si i zítra dala znovu čoko dietu, jelikož přes víkend jsem zase nabrala vše zpět, když jsem se tak přejídala...uvidím ještě...nebo jsem si říkala, že zkusím hladovku, ale to nevím, jelikož zítra už musím na trénink a nevím, jestli bych to fyzicky vydržela :/

Vzhedem k tomu, co jsem o víkendu jedla tu ani ten jídelníček dávat nebudu,protože se za to tak stydím :(

Jak se daří vám? Doufám, že teda lépe než mě ;)

11.5.2016

11. května 2016 v 16:01
Dneska jsem se sebou ku podivu spokojená. Sice jsem nejedla asi zrovna nejzdravěji, ale aspoň toho bylo vcelku málo ;)
Snídaně: nic
Svačina: rohlík se šuknou
Oběd: trochu kuřecího vývaru a kousek pizy
Svačina: nic
Večeře: kousek pizy
Sice ještě není konec dne, ale spoléhám na to, že už toho více jíst nebudu. Večeři jsem chtěla úplně vynechat, ale jdu dneska do práce, a to bych asi nevydržela :/
Se svačinou taky nejsem dvakrát spokojená, ale tím že jsem včera nevečeřela a dneska nesnídala, tak jsem to už nemohla vydržet...ale aspoň jsem se nepřecpala ;)

Doma mám trochu problémy s tím, že rodiče chtějí, ať více jím, ale snažím se to nějak před nima ututlat a nejíst, ale je to čím dál tím horší :( snad se to poddá.

Zítra začínám čoko dietu, tak mi držte palce ;)10.5.2016

10. května 2016 v 17:37
Dneska jsem to vůbec nezvládla. Jsem nemocná, a tak jsem byla celý den doma. Ráno jsem se ještě nějak držela, ale po obědě jsem dostala takovou chuť na něco sladkého, že jsem snědla všechno, na co jsem přišla...Jsem za to na sebe naštvaná! tak se mi celý den vedlo :(
Ale co se dá dělat, nesmím to vzdávat a zítra zase pokračuju ;)
Snídaně: bílý jogurt
Svačina: nic
Oběd: zapečené těstoviny
Svačina: plno sladkostí
Večeře: nic
Ach jo, ty sladkosti tam jsou prostě děsné...
Navíc jsem dneska skoro necvičila, jen něco málo :/

Nevím, jak často sem budu psát. Mám něco s noťasem, a asi ho jen tak mít zpátky nebudu. Zatím si půjčuju od ségry, ale je těžké to dělat tak,aby na nic nepřišla. Budu se ale snažit přidávat co nejvíce článku a nějak ten blog vylepšit. Ale jsem takový antitalent na tyhle věci, že se tak tak vyznám kde se co dá změnit :D

Děkuji vám všem za podporu, jste úžasné <3

Vaše Chiara

Úvod

10. května 2016 v 8:04
Ahoj holky,
rozhodla jsem se, že si taky založím blog na radu z jedné z vás. Nějakou dobu už projíždím nějaké blogy a příjde mi úžasné, jak se všechny podporujete. Články od vás všech mi opravdu moc pomáhájí a tak i já bych vás ráda podporovala, co to jen půjde. Asi před půl rokem jsem začala hubnout, ale pořád to není ono, a jak jsem se dozvěděla, že existují vůbec nějaké stránky pro ana, hned jsem byla zvědavá, a to je taky důvod, proč jsem tady. Moc ráda se s vámi spřátelím a doufám, že aspoň v něčem vám bude můj blog inspirací.
Teď k jídlu: včera jsem se vcelku držela, a i když to není nějaký zázrak, jsem aspoň za tohle ráda..
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: dvě palačinky
Svačina: nic
Večeře: tagliatelle se zeleninou
Pohyb: cvičit jsem vůbec nestihla, tak snad to napravím aspoň dneska Mrkající
Mějte se krásně.